KÉSZ - Civil evangelizációs egyesület
iroda@keesz.hu | +36 1 328 0164
Látnivalók keresése
Tolnai csoport
Évente több alkalommal szervezünk  előadásokat,  a keresztény értékrend, a magyarságtudat erősítése, a polgári értékek mellett elkötelezett előadókkal. Iránymutatást ad számunkra rendszeres vendégünk Dr. Udvardy György megyéspüspök. Irodalmi estek, hangversenyek rendezésével igyekszünk meghatározó szerepet betölteni városunk kulturális életében. Megtiszteltetés és öröm számunkra, hogy 2015-ben elnyertük Tolna város legjobb civil szervezete kitüntető díjat. Nagy hangsúlyt fektetünk a hagyományok ápolásásra is. Évek óta az egyházközséggel és a helyi karitasz csoporttal közösen megrendezzük húsvétkor az Emmausz járást, májusban a Nepomuki Szent János felvonulást a Holt-Dunához, és a Nagyboldogasszony napi búcsút. Állandó rendezvényünk szeptemberben a templomok éjszakája. Hagyományosan jó a kapcsolatunk a megyében működő helyi (paksi, faddi, tamási) KÉSZ csoportokkal: látogatjuk egymás rendezvényeit, közös zarándoklaton veszünk részt. 2011 óta gyümölcsöző a kapcsolat  a vajdasági Keresztény Értelmiségi Körrel. Tagjaik részére megszerveztük a honosítási eljárást. 

alakulás ideje: 1995
csoport elnöke: dr. Saramó Márta
elérhetőség: saramo[kukac]mokk.hu, 30/225-4136
székhely: Városi Könyvtár Tolna

Szervezett programok
Az oldal sütiket használ működéséhez. Az oldal használatával elfogadja adatvédelmi szabályzatunkat.